3 Haziran 2014 Salı

Tuba Ünsal, Ruhumun Aynası'nda psikiyatrist oluyor.

Tuba Ünsal, Ruhumun Aynası'nda psikiyatrist oluyor.

Kadrosu: Tuba Ünsal, Filiz Ahmet, Özgürcan Çevik, Barış Yalçın, Murat Akkoyunlu, Bora Akkaş, Ayşen Gruda, Engin Alkan, Suzan Aksoy, Aliye Uzunatağan, Rıza Akın, Haktan Pak, Belit Özükan, Mihrace Yekenkülüğ, Alpay Şayhan, Funda Güray

Dizinin hikayesi: Fox ve Bando Yapım’dan meselesi ve çalışanıyla kesin yeni 1 dizi geliyor: Ruhumun Aynası. Tuba Ünsal ve Filiz Ahmet’in başrollerini bölüştüğü dizi, yaşamın bütün planları aşağı yüksek eden sürprizleri ve ruhumuza ayna tutan zıtlıklar üst kısmına, orjinal ve sıcacık 1 mahalle komedisi.

Ruhumun Aynası Dizisini İzlemek İçin Tıklayın!

Yapımcılığını Müge Turalı ve Mehmet N. Karaca’nın meydana getirdiği, öykü ve senaryosu Zehra Çelenk’e ilişik dizinin yönetmeni ise Bülent İşbilen. Temmuz başlangıcında Fox TV’de yayınlanması planlanan dizide, muvaffakiyetli psikiyatrist Elçin (Tuba Ünsal), 35. doğum gününde başına Ulaşan 1 dizi olayla yaşamda “sil baştan” 1 meseleye intikal ediyor. Elçin, Kuvvetli, dirençli, sevinçli, doktorasını ömür okulunda sunmuş sekreteri Gülpare’nin (Filiz Ahmet) hayatını sürdürdüğü mahallede yeni 1 muayenehane açmaya hüküm kazandırıyor. Mahalleli ile Elçin birbirlerine o denli ters ki, bu türekli sonuç, sıkıntılı, bombalı ve her türlü adımıyla tonlu 1 maceraya dönüşüyor. İşin içerisinde en coşkulu cinsinden bol bol da aşk mevcut elbette!

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bizim Okul Dizisi Hakkında Yorumunuz Nedir?