3 Nisan 2014 Perşembe

Kara Para Aşk Son Bölüm

Kara Para Aşk İzle.Kara Para Aşk 5. Bölüm İzle. Kara Para Aşk Yeni Bölüm Seyret.Kara Para Aşk Yeni Bölüm İzle. Kara Para Aşk Dizisi İzle.Kara Para Aşk Son Bölüm İzle. Kara Para Aşk Yeni Bölüm 5. Bölüm Son Bölüm İzle. Kara Para Aşk Yeni Dizi Seyret.


Kara Para Aşk 5. Bölüm Özeti

Kara Para Aşk 5. Bölüm'de, emniyet önünde Ömer'i vazgeçirmek için uğraşan  Elif bunda başarılı olamaz. Kara Para Aşk Son Bölüm'de, Ömer Emniyete girmiş şikayette bulunmak konusunda hemfikirdir. Kara Para Aşk 5. Bölüm'de, Elif için geçen her saat işlerin daha da zora girmesine sebep olmaktadır. Kara Para Aşk Son Bölüm'de, polisin Nilüfer'in alıkoyulduğunu bilmesi kardeşinin ölümüne  sebebiyet vereceğini   bilen Elif emniyet engelini aşmak zorundadır. Kara Para Aşk Son Bölüm'de, Zerrin evde güzel bir yemek masası hazırlatmış heyecanla evlatlarını bekler. Elif, Kara Para Aşk Son Bölüm'de, emniyet ve Ömer'i  kandırsa  bile annesine Nilüfer'in yokluğunu nasıl açıklayacağını hakkında hiç bir fikri yoktur.


Kara Para Aşk Son Bölüm'de, her şeyin çıkmaza girdiğini  anlayan Elif sonunda Ömer'e Nilüfer'in alıkoyulduğunu söylemek zorunda kalır. Kara Para Aşk Son Bölüm'de, Ömer bir kez daha yardım etmek ister ama Elif buna sıcak bakmaz. Kara Para Aşk Son Bölüm'de, Metin'in Ömer'in polis olduğunu hemen bileceğini düşünmektedir. Kara Para Aşk Son Bölüm'de, kurnaz bir polis olan Ömer, Arda  ve Pelin yardımıyla kusursuz gibi görünen bir plan hazırlar ve Elif'i ikna eder.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bizim Okul Dizisi Hakkında Yorumunuz Nedir?