18 Eylül 2013 Çarşamba

Hangi Haber Kanallarının Haber Bülteni Güzel?Haber seyretmek en önemli aktivitelerden birisidir. Herkes dünyada ve ülkesinde olan biteni öğrenmek ister. Her ne kadar gazete yada internet haberleri takip edilsede televizyondan haber izlemenin yeri tartışılamaz. Vakit darlığı yada işten haber izlemek isteyenlerin imdadına ise tv izleme siteleri yetişmekte.

İnsanların yaşam şartlarının değişmesiyle birlikte zaman olgusu git gide değerleniyor. İnsanlar kısıtlı zaman içinde herşeye vakit ayırmaya çalışıyor. Elbette bir çok insan ne kadar sıkışık ve dar zamanları olsada haber izlemekten vazgeçemiyor. Gündeme dair en önemli olayları NTV izleyerek takip ediyorlar. Ekonomi severlere gelince de onlar için vazgeçilmez ise ekonomi programları. Ekonomi programlarına en çok önem veren kanallardan CNN Türk izleyicilerine borsadaki son gelişmeleri anında iletiyor.
TV24 izleyicileri kanalın en çok Moderatör programına ilgi göstermekte. Ayrıca Başbakan Tayyip Erdoğan'ın gezi ve canlı yayınlarına en çok bu kanal yer vermekte.
Atv'nin haber kanalı olan A Haber izleyicilerinden gelen görüşlere göre yayın akışına yön vermekte.

Sizde canlı tv izleyerek son dakika haberlerinden haberdar olmak istiyorsanız bu haber kanalları seçebilirsiniz. İyi seyirler dileriz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bizim Okul Dizisi Hakkında Yorumunuz Nedir?