16 Haziran 2013 Pazar

DOKSANLAR YAKINDA BAŞLIYOR

DOKSANLAR YAKINDA BAŞLIYOR


Birol Güven SEKSENLER dizisinin ardından DOKSANLAR dizisiyle ekranlara gelmeye hazırlanıyor.Birol Güven TRT’de yayınlanan Seksenler dizisinin yeterli performansı göstermesi ve izleyici tarafından sevilmesinden dolayı DOKSANLARI anlatan yeni projenin çekimlerine başladı. Doksanlar Dizisi komedi dizisi ve DOKSANLI yıllarda yaşanan mahalle aralarındaki küçük ama bir o kadar zevkli yaşamları anlatan,acısıyla sevinciyle bizleri o yıllara getirecek bir yapım.
Doksanlar izleyicileri ünlü oyuncuları kadrosuna katmakla işe başladı.Kadroda ; Deniz Oral , Pelin Öztekin , Ümit Erdim, Şebnem Bozoklu ,Esra Dermancıoğlu ,Derya Şensoy ,Hande Soral gibi oyuncular rol alacak.  


Doksanlar Dizisi Hangi Kanalda sorusu sorulmuş olabilir malum SEKSENLER TRT de yayınlanıyordu.Ama DOKSANLAR dizisi Atv’de izleyici karşısına çıkacak.


Doksanlar Dizisi Ne Zaman Başlayacak sorusuda merakla bekleniyor.Bu konuda henüz bir resmi açıklama yok ama Doksanlar dizisinin başlama zamanı Eylül ayın gibi planlanıyor yani yeni yayın dönemi diyebiliriz.Doksanlar Dizisi Fragmanı İzlemek ve Diziyle ilgili en son haberlere ulaşmak için sitemizi takipte kalın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bizim Okul Dizisi Hakkında Yorumunuz Nedir?