1 Nisan 2013 Pazartesi

Karagül Dizisi Fox Tv

Karagül Dizisi adını Şanlıurfa'nın Halfeti ilçesinde yetişen bir gülden alıyor.Baş rol oyuncuları Ece Uslu, Özcan Deniz ve Yavuz Bingöl'den oluşan Karagül Fox Tv de yayınlanmaya başladı.Dizinin çekimleri Gaziantep, Şanlıurfa ve Halfeti'de yapılıyor.
Karagül Dizisin Konusu ise bir kadının tüm zorluklara rağmen ayakta kalma mücadelesini bir aşk hikayesi ile ekrana taşıyacak.

Doğulu zengin bir ailenin oğlu Murat (Özcan Deniz), İstanbul’da zarif eşi Ebru (Ece Uslu) ve 3 çocuğuyla mutlu bir hayat sürerken, bu peri masalı Murat’ın aniden ortadan kaybolmasıyla Ebru ve çocuklar için büyük bir yıkıma dönüşür. Murat’ın kayboluşunun ardından Murat’ın memleketi Halfeti’ye giden Ebru, hem kocasının kendinden gizlediği iflas gerçeğiyle yüzleşip hem de eşinin ailesiyle mücadele etmek zorunda kalır. İstanbul’dan gelen bu narin ve iyi yetişmiş kadın, Karagül gibi bu topraklarda kalmak için direnecek mi, yoksa tüm bu mücadeleden vazgeçip kendi yolunu mu çizecek?..

Karagül Tek Parça izlemek için tıklayın.Tüm bölümleri sitemizden tek parça olarak izleyebilirsiniz.Ayrıca diziden gelişmeleri ve Karagül Fragmanlarınıda sitemizden takip edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Bizim Okul Dizisi Hakkında Yorumunuz Nedir?